Одним із пріоритетних завдань компанії "Gazda" є зведення споруд житлово-комерційного та рекреаційного призначення. Сьогодні компанія може запропонувати для своїх клієнтів квартири покращеного планування як у центральному, так і в інших районах міста, а також оренду торгівельних та офісних приміщень. Налагоджена співпраця з провідними архітекторами і проектними організаціями та висока якість робіт дає можливість успішно конкурувати на ринку будівництва. Головне завдання для нас, щоб якість перевищувала ціну.

      Сучасний житловий будинок по вул. Можайського, 16А розташований на межі міста Ужгорода, та елітного мікрорайону с.Минай.
      Будинок будують за монолітно-каркасною технологією, що дозволяє значно прискорити темпи будівництва, підвищити їх надійність і вирішити найскладніші архітектурно-містобудівельні завдання. Дана технологія забезпечує довший термін експлуатації будинку (150-200років) та його високу стійкість до різного виду статичних і динамічних навантажень. Зверніть увагу, це надає можливість мінімізувати площу несучих елементів квартир, що дозволить майбутнім мешканцям будинку замовити індивідуальне планування своєї квартири на етапі будівництва, а також в подальшому здійснювати перепланування.
      Будинок цегляний, із застосуванням ефективних і довготривалих утеплювачів (теплопровідність, звукоізоляція), побудований за індивідуальним ексклюзивним проектом з урахуванням усіх норм і вимог, пред'явлених до сучасної нерухомості.
      Архітектурно-планувальна перевага будинку, реалізована завдяки сучасним конструктивним рішенням та застосуванню перевірених будівельних технологій і матеріалів, забезпечує комфортність проживання в новобудові.
      Житловий будинок оснащений сучасними системами комунікацій: захист від затоплення квартир, плаваюча підлога (ідеальна стуко- та шумоізоляція), вентиляція, автономне опалення, яке забезпечує теплом і гарячою водою кожну квартиру, що підвищує якість і надійність проживання в будинку.
      Інфраструктура району відповідає високим вимогам. Зручно купити квартиру, де неподалік є об'єкти першої необхідності: супермаркет, лікарня, дитячий сад, школа, гімназія, музичне училище, фітнес-клуб та ін.
      Швидкісний ліфт фірми OTIS тільки підкреслює сучасний стиль та високий рівень комфорту житлового будинку. На першому поверсі будівлі передбачено розміщення об'єктів торговельного, соціально-культурного та побутового призначення, що також є невід'ємною складовою комфортного проживання.

      Комфорт - не розкіш, а необхідність для сучасної людини!